Tel: 0944 289 563
Email: infracaleo@gmail.com

Podlahové kúrenie Caleo Šahy - rodinný dom /anhydrit poter/Úspora energií 0944289563 infracaleo@gmail.com

Využitím princípu sálavého tepla možno docieliť tepelnú pohodu aj pri nižšej teplote vzduchu v miestnosti, a preto je tento systém vykurovania energeticky najúspornejší. Sálavým infračerveným kúrením znížite celkovú tepelnú stratu budovy, ktorá je daná rozdielom medzi vnútornou a vonkajšou teplotou – čím je rozdiel väčší, tým väčšie sú tepelné straty. Teplotný rozdiel pri konvekčnom vykurovaní môže byť medzi podlahou a stropom až 7 stupňov. Použitím sálavého infračerveného kúrenia je rozdiel max. 2 – 3°C, čo prispieva k ďalšiemu zvýšeniu efektivity a ekonomickosti vykurovania.

Anhydrid je tekutá zmes na báze sadrového spojiva, plniva frakcie 0-4 mm a zušľachtených prímesou zlepšujúce spracovateľnosť. Nami dodávaný anhydrid sa vyrába na betonárke, kde sa namieša zmes v konzistencii a kvalite pripravenej priamo pre pokládku.info:

Vykurovací film Vykurovacie rohože Infrapanely Termostaty
Najlepšie riešenie vykurovania Vykurovací systém pod keramickú dlažbu. Úsporné infrapanely Možnosť dodatočnej inštalácie! Riadenie vykurovania pomocou inteligentných termostatov.
Kontakt


Tel: +421 944 289 563,

e-mail: infracaleo@gmail.com

Adresa:
Nekyjská 315/86,
991 28 Vinica,
Slovakia


Všetky práva vyhradené. Copyright © Powered by Netreklamy ...

WWW.INFRACLEO.SKPodlahové kúrenie InfraCaleo - Moderné, kvalitné, úsporné vykurovacie systémy, úsporné kúrenie za rozumnú cenu € Super cena!
REALIZÁCIA VYKUROVACIEHO SYSTÉMU PO CELOM SLOVENSKU!
Infolinka: 0944 289 563
E-mail:infracaleo@gmail.com